Nasza oferta

Przedstawiamy Państwu naszą ofertę w zakresie projektowania, tworzenia i utrzymania nowoczesnych stron WWW oraz usług z tym związanych:

Strony WWW

Projektowanie mobilnych stron wwwWykonujemy strony i sklepy internetowe, głównie na bazie najnowocześniejszych systemów zarządzania treścią. Wykonane w ten sposób strony WWW, można łatwo aktualizować, rozbudować lub gruntownie zmodernizować.

Strony wykonujemy z materiałów powierzonych, lecz w razie potrzeby - wykonamy zdjęcia lub napiszemy teksty niezbędne do stworzenia Państwa strony.

Projektując strony WWW przywiązujemy dużą wagę do jej optymalizacji pod kątem łatwego pozycjonowania w wyszukiwarkach.

Standardowo zgłaszamy mapy stron w Google oraz zgłaszamy nową firmę w Miejscach Google dla Firm (mapy Google).

Do każdej wykonanej strony "podpinamy" profesjonalne statystyki jej oglądalności, by mogli Państwo obserwować ruch na stronie.

Wizytówki firmy na Facebooku i Google+

Wykonujemy i aktualizujemy wizytówki firm i instytucji w serwisach społecznościowych np. fanpage w serwisie Facebook i strony w Google+.

Filmy na YouTube

Wykonujemy kanały filmowe firm i instytucji w serwisie YouTube. Montujemy i umieszczamy filmy informacyjne, reklamowe, instruktażowe, itp.

Hosting stron WWW

Wykonanym przez nas stronom internetowym zapewniamy hosting. W ramach tej usługi zapewniamy fizyczne miejsce na serwerze, gdzie będzie znajdować się Państwa strona WWW oraz konta e-mail.

Pozycjonowanie stron WWW

Pozycjonowanie stron WWW, to szereg czynności mających na celu ustawienie Państwa strony internetowej w wyszukiwarkach na jak najwyższych pozycjach, po wpisaniu słów kluczowych lub fraz, ściśle związanych z działalnością danej firmy. Działania te mają na celu łatwe znalezienie Państwa strony przez potencjalnych klientów. Pozycjonujemy głównie strony, które wykonaliśmy.

Reklama w internecie

Wykonujemy także usługi reklamowe w zakresie:

  • Projektowanie i wykonywanie banerów reklamowych na potrzeby WWW
  • Prowadzenie kampanii reklamowych naszych Klientów w Google AdWords
  • Projektowanie materiałów reklamowych do druku (wizytówki, ulotki, broszury, itp.)
  • Dzierżawa powierzchni reklamowych na naszych stronach WWW